b.jpg

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo. Več o tem

Razumem

Piškotek je v računalništvu podatek o uporabniku, ki ga spletni brskalnik shrani na računalniku ali drugi elektronski napravi za možnost nadaljnje uporabe. Gre za informacije, ki se ob obisku posamezne spletne strani shranijo na posameznikov računalnik in so ob ponovnem obisku iste strani uporabljene za prepoznavanje, sledenje in zbiranje specifičnih informacij o internetnih uporabnikih, kot so npr. preference do določenih strani/vsebin ali nakupovalne navade na spletu.

Privolitev uporabe

Lepo je deliti

V tem prazničnem decembru, smo se pri pikapolonicah odločili, da postanemo dobrodelni.

Prve dni decembra smo na obisk povabili gospo Dušanko Kosmač. Ga. Dušanka je že vrsto let nosilka in izvajalka projekta Človek sočloveku. Preko pravljice Kdo je napravil Vidku srajčico, nam je predstavila žalostne usode otrok in družin, ki živijo precej bolj skromno. Otrok, ki nimajo igrač, primernih oblačil,… in odločili smo se, da jim priskočimo na pomoč. V naslednjih dneh so otroci v vrtec prinašali svoje igrače za katere so presodili, da jih ne potrebujejo več. Ves čas zbiranja je otroke zanimalo, kam bo ga. Dušanka odnesla igrače, če bo vse igrače dobil en otrok, če bodo otroci veseli,… Razveselili smo se ponovnega obiska ga. Dušanke ter ji s ponosom izročili igrače.
Hvala staršem, ker ste se odzvali na akcijo in hvala otrokom, ker ste vaše igrače podarili nekomu in mu tako polepšali praznike.

Srečen je tisti, ki zna srečo deliti. V novem letu vam želim veliko srečnih trenutkov.

Za vrtec Dutovlje: Nataša Colja