1-6.jpg

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo. Več o tem

Razumem

Piškotek je v računalništvu podatek o uporabniku, ki ga spletni brskalnik shrani na računalniku ali drugi elektronski napravi za možnost nadaljnje uporabe. Gre za informacije, ki se ob obisku posamezne spletne strani shranijo na posameznikov računalnik in so ob ponovnem obisku iste strani uporabljene za prepoznavanje, sledenje in zbiranje specifičnih informacij o internetnih uporabnikih, kot so npr. preference do določenih strani/vsebin ali nakupovalne navade na spletu.

Privolitev uporabe

Spet smo tu

Spet smo tu…..

Počitnice so mimo, tukaj pa je novo šolsko leto, nekaj novih prostorov in seveda, kar je za nas najpomembnejše so med nami novi otroci.

V  naslednjih mesecih nas čakajo novi izzivi, nova pričakovanja….. Zaposleni v vrtcu si želimo, da bi se otroci in starši pri nas dobro počutili, k nam prihajali in odhajali veseli, zadovoljni. Zagotavljali pa bomo, da bo naše delo strokovno in kakovostno, nikoli pa ne bomo pozabili na varnost vaših in naših otrok.

Otrok je sonce, ki sveti tudi takrat kadar je nebo temno. (neznani avtor)

Pa poglejte naše sončke.

Za enoto Hrpelje: Romana Dujmovič