divaca9.jpg

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo. Več o tem

Razumem

Piškotek je v računalništvu podatek o uporabniku, ki ga spletni brskalnik shrani na računalniku ali drugi elektronski napravi za možnost nadaljnje uporabe. Gre za informacije, ki se ob obisku posamezne spletne strani shranijo na posameznikov računalnik in so ob ponovnem obisku iste strani uporabljene za prepoznavanje, sledenje in zbiranje specifičnih informacij o internetnih uporabnikih, kot so npr. preference do določenih strani/vsebin ali nakupovalne navade na spletu.

Privolitev uporabe

Mini olimpijada v Hrpeljah

V petek, 22.9. smo se udeležili mini olimpijade, ki sta jo organizirala Olimpijski komite Republike Slovenije in Občina Hrpelje – Kozina.

Sodelovali smo otroci iz vrtca Hrpelje in vrtca Materija, letnik 2012 in učenci prve triade OŠ DBB. Najprej smo v sprevodu prišli na osrednje dogajanje pred vaškim domom v Hrpeljah. Pozdravil nas je predstavnik Olimpijskega Komiteja, sledil je prihod olimpijske zastave in bakle. Poslušali smo olimpijsko himno, nakar je učenka osnovne šole svečano zaprisegla v imenu vseh nastopajočih. Olimpijado je uradno otvorila županja Saša Likavec Svetelšek.

Potem pa je šlo zares! Razdelili smo se v skupine in izmenično sodelovali na sedmih različnih poligonih, ki so jih pripravila športna društva, ki delujejo v naši občini. Na naši olimpijadi ni poražencev in zmagovalcev – pomembno je sodelovati! In otroci so sodelovali z velikim veseljem in se potrudili po najboljših močeh. Nagrajeni so bili s priznanjem, ki so ga ponosno odnesli domov.

Za enoto Hrpelje: Zorica Korošec