1-6.jpg

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo. Več o tem

Razumem

Piškotek je v računalništvu podatek o uporabniku, ki ga spletni brskalnik shrani na računalniku ali drugi elektronski napravi za možnost nadaljnje uporabe. Gre za informacije, ki se ob obisku posamezne spletne strani shranijo na posameznikov računalnik in so ob ponovnem obisku iste strani uporabljene za prepoznavanje, sledenje in zbiranje specifičnih informacij o internetnih uporabnikih, kot so npr. preference do določenih strani/vsebin ali nakupovalne navade na spletu.

Privolitev uporabe

Spodbudno učno okolje – igre na snegu

Letošnja zima nas je bogato obdarila s snegom in prav to smo izkoristili za igro in zabavo na snegu.

Otroci so na vrtčevskem igrišču spoznavali različne dejavnosti na snegu, odkrivali in spoznavali so vodo v različnih pojavnih oblikah in se hkrati naučili, da jim različne telesne vaje, igre in gibanje nasploh pomagajo ohranjati zdravje.

V lepih zimskih dneh na našem igrišču ni manjkalo otroškega smeha in vriskanja.

Za enoto Hrpelje: Jerca Dakskobler