OPIS ENOTE
STIK Z NAMI

Dogodki enota Sežana

Kužki praznujemo rojstni dan

Človek je del družbenega okolja v katerem raste, živi in deluje.

Igrivo poletje v vrtcu

Tudi v času počitnic je našim otrokom razvojnega oddelka Miške v vrtcu lepo in zabavno.

Osvežujoči petek

V petek smo si v vrtcu privoščili osvežujoči napitek, da nas malo pohladi v poletnih dneh. Z otroki smo oželi limone in pomaranče, dodali smo malo vode in že je nastala zelo okusna osvežujoča pijača. Na koncu smo še vsi skupaj zaplesali, se podružili in pozabavali.

Blaž Ukmar

Poletne štafetne igre

Današnji dan je bil izredno gibalno obarvan.

Združile smo se vse skupine z namenom izvajanja štafetnih iger na travnik.

Otroke smo razdelili v 4 skupine ter jim opisali pravila igre. Vznemirjenost se je takoj začutila v zraku. Otroci so prenašali žogo okoli stožcev, jo nosili na hrbtu, jo kotalili, prenašali manjšo žogico kar z žlico...

Med tekmovanjem so bili zelo motivirani, skakali so in glasno navijali za svojo skupino. Tudi otroka iz razvojnega oddelka sta navijala in spremljala ob strani vse dogajanje. Tekmovali pa so tudi strokovni delavci, vsak s svojo skupino otrok.
Igre smo zaključili z velikim športnim pozdravom ter vse otroke nagradili s poljubnim žigom, ki so si ga res prislužili.

Zapisala in fotografirala: Nives Demark

Delfini na obisku v domu upokojencev

Čez leto smo z otroki iz skupine Delfini v domu upokojencev polepšali praznovanje rojstnih dni starejših občanov.