1-18.jpg

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo. Več o tem

Razumem

Piškotek je v računalništvu podatek o uporabniku, ki ga spletni brskalnik shrani na računalniku ali drugi elektronski napravi za možnost nadaljnje uporabe. Gre za informacije, ki se ob obisku posamezne spletne strani shranijo na posameznikov računalnik in so ob ponovnem obisku iste strani uporabljene za prepoznavanje, sledenje in zbiranje specifičnih informacij o internetnih uporabnikih, kot so npr. preference do določenih strani/vsebin ali nakupovalne navade na spletu.

Privolitev uporabe

Glasbeni kotiček na igrišču

Skupaj so soustvarili glasbeni kotiček, ki odlično dopolnjuje dejavnosti našega igrišča.
Otroci so naprej izbirali ime za kotiček, raziskovali so kdo ga bo uporabljal, za kaj, kako ga bodo izdelali, kaj bo v njem, kdo bo pomagal pri izdelavi in komu bo namenjen. Risali so načrte kotička, s pomočjo staršev zbirali rekvizite za opremo kotička, … Strokovni delavci so združili načrte otrok in to predstavili ravnateljici in hišnikom.

Otroci so bili aktivno vključeni v celoten proces izdelave novega učnega okolja: šivali so, brusili, barvali, vrtali, pomerjali, preizkušali …. in otvorili nov glasbeni kotiček.

Tako se zdaj poleg igrivega smeha na igrišču sliši tudi glasbeno ustvarjanje. Otroci pa ponosno razkažejo svoj trud in dosežek.

Pohvala gre vsem, ki so bili udeleženi v sam proces nastajanja: otrokom, staršem, strokovnim delavcem, tehničnemu osebju, ravnateljici. Veselimo se novega podviga v novem šolskem letu. Kaj bo to – je pa še skrivnost.

Za enoto Sežana: Anja Kristan