Šola za starše 2018/2019

Štev: 393/2-2018

Datum: 07.09.2018

Spoštovani starši!

V našem vrtcu že vrsto let poteka Šola za starše. Gre za eno izmed oblik sodelovanja s starši, kjer se skupaj s priznanimi strokovnjaki s področja predšolske vzgoje pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje ter iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme staršev.

Projekt "Šola za starše" je sofinanciran s strani Lokalne akcijske skupine Sežana.

Prispevek za oba starša je 3 €. Izpolnjeno prijavnico oddajte vzgojiteljici vašega otroka do petka, 28.09.2018.

Srečanja bodo v Sežani, v enoti nove Lehte, Regentova ulica 1, v osrednjem prostoru.

Teme in datumi predavanj in srečanj s starši so:

Datum in ura

Vsebina

Predavatelj-ica

18.10.2018 ob 17.00

Kako lahko starši z odnosi vplivamo na vedenje in razvoj otroka?

dr.Bogdan Polajnar, univ.dipl.psih.,

psihoterapevt, specializiran iz bonding psihoterapije; deluje na Inštitutu za varovanje zdravja in Inštitutu Antona Trstenjaka; zaposlen je na Univerzi na Primorskem.

12.11. 2018 ob 17.00

Pomen igre v predšolskem obdobju

mag.Mia Bone, univ.dipl.psih.,

izpopolnjevala se je iz nevrolingvističnega programiranja in hipnoze, naredila magisterij iz coachinga in mentorstva, avtorica Zdravilnih zgodb za otroke in malčke.

Prijavnico dobite pri vzgojiteljici vašega otroka.

Veselimo se vašega obiska, saj so ravno zaradi vas srečanja vsebinsko bogata.

Svetovalna služba vrtca                                                                       Ravnateljica:

Radica Slavković

Vabilo na prvo srečanje Šole za starše

Vabilo na drugo srečanje Šole za starše

_________________________________________________________________

POVZETKI PREDAVANJ ŠOLE ZA STARŠE 2017/2018

Povzetek predavanja Katarine Kompan Erzar za naslovom: Pomen zgodnjih odnosov in trma, Sežana, 28.09.2017 ob 17.00