Teden otroka v vrtcu Komen

Letošnji Teden otroka je bil v znamenju obeležitve 30. obletnice TOM telefona.


Ves teden nas je spremljalo geslo Odgovor je pogovor. Tako smo skozi različne dejavnosti z odgovori prepletali pogovore o občutkih in doživetjih. Z otroki smo pogumno premagovali strah skozi temen tunel, se o čustvih (strahu) pogovarjali, s poezijo prišli do pogovora in z odgovori gradili prijateljstvo. V te odgovore in pogovore smo vpletli tudi živali. Saj pravijo, da je žival človekov najboljši prijatelj in zaupnik.
Obiskali smo pasjo šolo Športno kinološkega društva Komen pod vodstvom Neve Poljšak, si ogledali konjeniški nastop Konjeniškega kluba Štjak pod vodstvom Pavleta Štembergerja. Obiskali smo tudi živali kmetije Kukanja. Vsem se zahvaljujemo za lepe trenutke in prijetna doživetja, ki jih otroci še danes doživljajo in o njih pripovedujejo.

 

Za enoto Komen: jesenski tim Mojca Mozetič