Dobrodelna akcija: Mala pozornost, za veliko veselje

Vrtec Senožeče se tudi letos pridružuje vseslovenski akciji izdelave voščilnic za starostnike.
Da lahko majhna pozornost res naredi veliko veselje, so že preverili in dokazali, saj akcija letos poteka že peto leto.
Letošnje leto je še posebno težko. Starostniki v domovih ali centrih za starejše so bili deležni izolacije, prepovedi obiskov, strahu in stiske. Prepričani smo, da je sodelovanje v tem projektu najmanj, kar lahko storimo zanje.
Zato vas vabimo, da se nam pridružite.
Bližajo se prazniki, ki bodo zaradi epidemioloških razmer drugačni kot prejšnja leta. Kljub temu jih bo večina lahko preživljala v krogu svojih najbližjih. Žal pa vsi nimajo te sreče, zato vas vabimo, da sodelujete v akciji izdelave voščilnic in tako polepšate letošnje praznike tistim, ki bodo praznični čas preživeli brez svojih najbližjih.
Ustvarjajte s svojimi otroki in polepšajte praznike ljudem v stiski.
Več o akciji si lahko preberite na spodnji poovezavi:

https://ustavi.se/cilj-je-zbrati-21-tisoc-praznicnih-voscil-za-21-tisoc-starejsih/?fbclid=IwAR3zoJuoCLspGB5hApxgb4p4yXwgbfkxPO5WB0K3R52BezQmxaR1nsfKVF4

Upamo, da se kmalu spet vidimo v vrtcu. Ostanimo zdravi!
Na spodnjih fotografijah pa si poglejte kako smo ustvarjali v vrtcu.
Otroci in vzgojiteljice vrtca Senožeče